logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Alüminyum Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden ALÜMİNYUM HURDASI Alımı Yapılır.

Kullanım alanı oldukça fazla olan alüminyumun geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. İstanbul’da Metkim Hurda, Hurdacılar ve Hurdacılık, Hurda alımı alanında tüm ilçelerde ve İstanbul’un tüm semtlerinde uzun yıllardır geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Her türlü alüminyum hurdasını satın alarak geri dönüşüm işlemine tabi tutar. Doğrama alüminyum hurdası, İmalat artığı alüminyum hurdası, ofset matbaa alüminyum hurdası, alüminyum içecek kutuları, kalıp alüminyum hurdası, araç jant alüminyum hurdası, alüminyum makine hurdası ve daha birçok alüminyum ve alaşımı hurdalarını adresten teslim alır.

 Alüminyum  Hurdası

Alüminyum gümüş renkte esnek bir metaldir. Ayrıca hurda alüminyum değerli hurdalar arasındadır. Doğada genellikle boksit cevheri halinde bulunur ve oksidasyona karşı direnci yüksektir. Hafiftir, aynı hacimdeki bakır ya da bir çelik malzemenin ancak üçte biri kadar ağırlıktadır. Isı ve elektriği bakır kadar iyi iletir. Elastik bir malzemedir bu yüzden ani darbelere karşı dayanıklıdır. Alüminyum, işlenmesi kolay bir metaldir. İnce folyo ve tel haline getirilebilir.

 

Demir metalinden sonra en çok kullanılan metaldir. Ulaşım, ambalaj, mutfak eşyaları, inşaat, gibi birçok alanda kullanılır. Alüminyum hafif olmasından dolayı uçak yapımında, araba, kamyon, gemi gibi ulaşım araçlarının yapımında, ambalaj sektöründe içecek kutuları yapımında, sıcağa dayanıklı olmasından dolayı tencere, tava, kap, kazan gibi pişirme kaplarında, inşaatlarda pencere ve kapı yapımında, elektrik iletim hatlarında kullanılır.

 

Alüminyum Jant Hurdası

Güncel alüminyum hurda fiyatlarını  öğrenmek için web sitemizde yer alan telefon numarasını ve iletişim e-postamızı kullanarak bizlere ulaşmanız yeterlidir. İstanbul’da Hurdacılar Metkim Hurda Metal İstanbul’daki hurda piyasasını takip ederek sizlere en güncel alüminyum hurda fiyatı teklifini sunar. İnce alüminyum, kalın alüminyum, arais alüminyum, alüminyum talaş, piston alüminyum, alüminyum jant, radyatör, serpatin, tel ve diğer alüminyum çeşitlerinin güncel fiyatlarını öğrenmek için veya ücretsiz adrese keşif yaptırmak için  bizimle iletişime geçin.

 İstanbul genelinde aldığımız hurda alüminyum çeşitleri ofset matbaa alüminyumu, profil çıkması, profil tastabak karışık, sert alüminyum, alüminyum talaşı, alüminyum bakırlı radyatör, kutu alüminyum, içecek kutuları, havai hat teli, havai hat teli plastikli kablo vb.dir.

 7/24 Hizmet anlayışı ile çalışan şirketimize mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Bizi aramak için iletişim sayfasında yer alan telefon numarasına tıklayabilirsiniz. Bizi arayın, deneyimli ve uzman kadrolu personelimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere hizmet sunalım.