logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Alüminyum Hurda Satışımızı Yaparken Neler Dikkat Etmeliyiz

Hurda Satışında En Büyük Paya Sahip Olan Alüminyum Hurda ve Geri Dönüşüm   

Alüminyum Hurdası en çok hurdacılık sektöründe paya sahip olan metaldir. İmalatından daha çok geri dönüşümden elde edilir. Bu Türkiyemizde en büyük geri dönüşüm sektöründe paya sahip olan metalin üretimden daha çok geri dönüşümden elde edilmesi olumsuz değil çok önemli ve olumlu olduğunu belirtmek isterim öncelikle, Çünkü şöyle düşünün alüminyum imalatı sektörde çok yüksek fiyatlarla üretilmesi demek her ürün çok yüksek fiyatla değer görmesi demektir. Buda bizlere sadece ekonomik olarak kayıptan yanı sıra ülkemizde çok yüksek ekonomik fayda sağlayan alüminyum hurdacılığanada büyük ölçüde dönüşümde zarar vermesi olucaktır.

Tamda bu yüzden alüminyum hurdalarınızı satarak hem ekonomik açıdan ülkemize fayda sağlıyorsunuz, hem geri dönüşüm sektörüne ve hemde kendi bütçenize büyük ölçüde maddi dönüşüm elde ediyorsunuz.

Ülkemizde Alüminyum Hurda Satışında Doğru Firma Bulmak

Öncelikle şunu belirtmeliyimki biz ülkemize sadakatla bağlı her karışını benimsemiş bir firma olarak geri dönüşüm sektöründe en iyi firma ünvanını elde etmiş Metkim Hurdacılık olarak alüminyum hurda alımını tam 30 yıllık geçmişimizden aldığımız tecrübe birikimi ile en fiyat garantisi veren tek firmayız.

Hurda alımlarını kapınızda en iyi fiyatlarla sağlıyoruz. Çünkü bizler hakkını verdiğiniz her malın size daha çok kazandırdığı emsalini her alımda göz önünde bulunduran bir firmayız.

Metkim Hurdacılık ile Alüminyum Hurda Satışlarındaki Diğer Firmalardan Farkı 

Güçlü ve genç bir ekip ile hoşgörümüzü asla bırakmadan bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu tüm bu sektördeki bizleri şereflendiren istanbul ve çevre illerindeki müşterilerimize bir borç olarak benimsiyoruz. Alüminyum hurdalarınızı değerinde aldığımız zaman bunun dönüşümü sadece bir defa değil yüzlerce defa bizlere oluyor. Bu bilinçle her zaman yanı başınızda olduğumuzu asla unutmayınız.

Hemen bizlere ulaşarak alüminyum hurda satışlarınızı bizlere yaparak bütçenize en doğru fiyatlarla katkı sağlamak için hemen bizleri arayın yada iletişim formlarımız ile bizlere ulaşabilirsiniz.