logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Bakır Hurda Alımı Nakit Ödeme

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden HURDA BAKIR Alımı Yapılır.

İstanbul’da bakır teller gibi genel bütün bakır hurda çeşitlerinin alımı yapılır. Bakır malzemeler arasında bakır boru, radyatörler, bakır çubuk ve teller ve daha birçok bakır çeşidi bulunur. Telefon kablosu da hurda bakır için elverişli bir tedarik aracıdır. 

Diğer illerimize ve ilçelerimize göre hurda ve hurdacılık sektöründe rekabetin en yoğun yaşandığı il-ilçe şüphesiz İstanbul’dur. Bunun sebebi ise burada kurulmuş olan hurdacı ve geri dönüşüm firmalarıdır. Ancak bu şirketler arasında temel bazı özellikleri ile Metkim Hurda farkını ortaya koyarak sıyrılmaktadır ve 25 Yıllık Sektör Tecrübesi ile "Sektör Lideri"dir. Örneğin bizim İstanbul’da Hurdacılar olarak sunduğumuz güncel ve sürekli değişiklik gösteren hurda fiyatlarımız vardır. Bu sebeple lütfen detaylı bilgi için arayın veya telefonun numaranızı iletişim formundan ulaştırarak bizler sizi arayalım ve  hurda fiyat teklifi verelim. Fiyatlandırma günlük olarak değişlik gösterir, bu sebeple lütfen en son fiyatlarımızı arayarak öğrenin.

İstanbu'un Tüm ilçelerinden bakır hurdası adresinizden Ücretsiz Adresinizde Keşif yapılarak satın alınır. Bunun için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. 

İstanbul güncel bakır fiyatlarını öğrenmek için hurdacı arıyorsanız Metkim Hurdaya hoş geldiniz! Ayrıca bizlere ulaşarak bakır geri dönüşümü  ve hurdası hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Tamamıyla sigortalı ve sertifikalı çalışan uzman bir kadroya sahibiz. Ayrıca Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen Tehlikesiz Arık Madde Toplama ve Taşıma sertifikamız bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz tüm hurda fiyatlandırmalarını İstanbul Hurda Metal Borsasını takip ederek almakta ve bu doğrultuda çalışmaktadır. 

BAKIR HURDA ÇEŞİTLERİ GERİ DÖNÜŞÜMÜ

Bakır, çok eski çağlardan beridir, insanlar tarafından günlük hayatta ve daha birçok işlev alanında kullanılmakta ve geri dönüşümü sürekli olarak yapılabilir bir maddedir. Bakır günümüzde hala bu kullanım popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Çünkü çok dayanıklı bir metal maddesine sahip olan bakır ve defalarca tekrar kullanılabilir. Ülkemizde bakır hurdası genelde şu şekilde sınıflandırılmıştır bakır tel, granül, elektro, Sert çekilmiş tel, Yağlı parlak tel, Silindir, Mangallar, radyatörler ve daha bir çok madde olarak varlığını sürdürmektedir.

BAKIR HURDA GERİ DÖNÜŞÜM SÜREÇLERİ

Hurda bakırın geri dönüştürülmesi süreçleri şu şekilde gelişmektedir. (Not: Firma tesislerimizdeki işlem süreçleri temel alınarak aktarılmıştır):

Başlangıç olarak, bakır hurdası iki grubta sınıflandırılır: saf bakır hurdası ve kaplanmış parçalar içeren alaşımlı hurda bakır şeklinde.

Alaşımsız hurda bakır eritilir ve eritilirken saflığı kontrol edilir. Sonra katı külçe haline getirilir.

Alaşımlı hurda bakır ise önce ayrıştırılır sonra eritme işlemi uygulanır, Özel sıyırma yöntemi kullanılarak alaşımlardan da kurtarılır. Hurda bakır daha sonra tekrar kullanılmaya hazır hale getirilir.

Bakır ve hurda çeşitleri ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız ya da bakır hurdası satmak istiyorsanız ve fiyat teklifi almak istiyorsanız lütfen web sitemizin sağ üst kısmında bulunan çağrı merkezi cep telefonu numaralarından bizi arayın. Müşteri temsilcimiz sizi cevaplandırmaktan mutluluk duyar.