logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Demir Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden DEMİR HURDASI Alımı Yapılır.

İstanbul’da yıllardır hurdacılık yapan Metkim Hurda 25 Yıllık Sektör Lideri olarak daima müşteri yararını gözeterek hareket etmektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinde hurda demir alan şirketimize bir telefon veya e-posta ile kolayca ulaşabilirsiniz. Demir hurdası için size en iyi ve değerinde teklif verilecektir.

Web Sitemizin iletişim sayfasında bulunan cep telefonu numarasına WhatsApp üzerinden elinizdeki demir hurdaların fotoğraflarını göndererek yada adresinizden Ücretsiz Keşif yapılarak anında fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

Birçok endüstride ve günlük hayatta yaygın olarak kullanılan demir hurdasını siz müşterilerimizden satın alma konusunda İstanbul’da Sektör lideri olarak görev almış bulunuyoruz. Sunduğumuz hizmetten memnun kalacağınızı garanti veriyoruz. Satın aldığımız diğer hurda ürünler gibi demir hurdası içinde yüksek fiyat oranları vermekteyiz. Bize sattığınız demir içeriği ve saflık oranı yüksek hurda demirler için en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. Şirketimiz İstanbul’da Hurdacılar tarafından müşterilerimize teklif edilen demir hurda fiyatı güncel piyasa analizi yapılarak satıcı için çok iyi bir oranda kazanç sağlayacak şekilde belirlenmektedir. İstanbul’da iş sahalarına göre müşterilerimizden farklı tonajlarda demir hurdası alıyoruz.

 

Demir Hurdası

İstanbul’da Hurdacılar dökme demir hurdası için lider ihracatçı ve tedarikçidir. Şirketimizin temin ettiği pik hurdası değişken sıcaklık ve yüksek metal içeriğine dayanıklı endüstriyel dökme demir hurdası olarak değer görmektedir. İstanbul'un Tüm ilçelerinin tüm semtlerinden adresten her tonajda demiri alabilmekteyiz. Detaylı bilgi için lütfen temasa geçiniz. Ayrıca hurda stoklarımızda üretim ham maddesi haline gelmeye hazır kaliteli hurda demir çeşitleri vardır.

Aldığımız hurda yelpazemiz, İstanbul’un tanınmış fabrikalarından tedarik edilmekte ve doğrudan geri dönüşüm hurda tesislerimizde temizleme ve ayrıştırma işlemi görmektedir. Tesislerimizde ayrıca, uluslararası standartlara uygunluğu ispatlanmış hurda türü ve saflık oranı kontrol testleri yapılmaktadır. Üstelik geri dönüşüm merkezimizde yer alan presleme makinalarımız sayesinde ihtiyaca göre farklı boyut ve ebatlarda hurda paketlemesi yapılmaktadır.

İstanbul’da inşaat sahalarındaki hurdadan kurtulmak ve biraz alan edinmek için bize telefon etmeniz yeterli. Şantiye alanlarındaki hurdanızı bize satmaya karar verirseniz rahat çalışmanız için hurda konteyner bırakma hizmeti sağlayacağız. Konteynerlar alanlarda dilediğiniz sürece kalabilir. Siz çağırmadan çalışma alanlarınızı asla ziyaret etmeyiz. şteri rahatlığı şirketimiz için oldukça önemlidir.