logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Kağıt Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden ATIK KAĞIT - GAZETE - AMBALAJ HURDASI Alımı Yapılır.


İstanbul’un tüm ilçelerinde olmak üzere, tüm semtlerden atık kâğıt hurdasıkarton, kitap, gazete dergi hurdası alımı yapmaktayız. Kâğıt hurdası  geri dönüşümü en çok sağlanan hurda türlerinden biridir. Kâğıt ve karton günlük hayatta her yerde her sektörde kullanılan maddelerdir. İlkokul, ortaokul, lise ve üniversite gibi eğitim kurumlarında, marketlerde, bankalarda, hastane, postane gibi resmi kurumlarda, gazete, dergi yapımında kullanılır. Süper marketler ve alışveriş merkezlerinden ambalaj kartonlarını, eğitim kurumları ve diğer resmi kurumlardan kitap, defter, dergi ve atık kâğıt hurdası alımı yapmaktayız.

ğıt ağaçtan yapılır. Bu yüzden kâğıdın geri dönüşümü ormanların yok olmaması açısından çok önemlidir. 1 ton kullanılmışğıdın geri dönüşümü ile 17 ağacı kesilmekten kurtarabiliriz. Ülkemizin geleceği için, çevreyi korumak için, ağaç kesimini engellemek ve ülkemizin akciğerleri olan ormanlarımızı koruyarak ekolojik dengeyi sağlamak için kâğıdın geri dönüşümü çok önemlidir.

Tüm ilçelerindeki birçok okul ve benzeri kurumlardan kâğıt hurdası alımı yapmaktayız. Artık birçok okulda geri dönüşüm projeleri uygulanmaktadır, atık kâğıtlar ve kitaplar geri dönüştürülmek üzere okulun bir bölümünde stoklanmaktadır. Metkim Hurdacılık olarak bu atık kâğıtları alarak hem okula katkıda bulunuyor hem de kâğıt hurdalarının geri dönüşümünü sağlamış oluyoruz. Yine bu bölgelerde bulunan birçok geri dönüşüm fabrikasına kâğıt tedarik ediyoruz.

ğıt hurdasını yerinden alıyoruz. Bizimle iletişime geçin kâğıt hurdanızı gelip yerinden alalım. Ödemeyi nakit ve iyi fiyat olarak anında yapalım. Tecrübeli sertifikalı uzman personelimiz ve gerekli ekipmanlarımız ile hurdanızı güvenli bir şekilde alalım. 

Güncel kâğıt hurdası fiyatını öğrenmek için bizi arayın. Piyasaya göre en güncel ve en yüksek kâğıt hurda fiyatını sizlere sunalım.