logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Krom Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden KROM HURDA ve KROM HURDASI Alımı Yapılır.

KROM HURDASI

Paslanmaz, paslanmaz krom, paslanmaz çelik, krom hurdası ve hurda krom olarak çokca adını duyduğumuz paslanmazın boru, sac, levha, talaş (imalat artığı) paslanmaz tank gibi çeşitlerinin  bulunduğu birçok alanda krom hurda kullanımı geri dönüşümü yapılır. En popüler olduğu sektörler arasında otomobil, motosiklet, dekorasyon, endüstriyel mutfak malzemeleri gibi alanları sayabiliriz. Paslanmazın farklı numaralarla adlandırılmış kaliteleri var. Krom Hurda fiyatlarından ve hurda krom fiyatlarını bile anlayabileceğiniz gibi bunlardan en değerlisi 310 ve 316 ardından 304, 202 ve 430 geliyor. Bu paslanmazın yani hurda kromun ve krom hurdasının imalat aşamasında meydana gelen artığı olan talaşların da kalitelerine göre paslanmaz fiyatları değişkenlik gösteriyor.

 

HURDA KROM

Paslanmaması sebebiyle özellikle krom hurdası gıda üretimi, restoran mutfakları, yemek imalathanelerinde kullanılmaktadır. Hurda Krom Endüstriyel mutfak malzemelerinin neredeyse tamamı paslanmaz krom malzemeden imal edilmektedir.  Gösteriş açısından modern bir çehre kazandıran krom alaşımlı tamponlar, aynalar, kaplamalar. Hastane araçları, malzemeleri ve makineleri de genelde paslanmaz malzeme kullanılarak imalatı yapılmaktadır.

 

Krom Hurdası ve Hurda Krom satışlarınızı bizlere Ücretsiz adresinizden keşif yapılarak satın alabiliriz. Bizlere Krom Hurdası ve Hurda Kromlarınızı satmak için lütfen bize ulaşın.