logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Kumaş Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden KUMAŞ HURDA ve KUMAŞ HURDASI Alımı Yapılır.

KUMAŞ HURDASI

Günümüzde tekstil ürünlerinin satışı her noktada gerçekleşmektedir. Artık marketlerde bile giyim ürünleri satışa sunulmaktadır. Bu durumda tekstil alanında işlev gören firmaların sayısı da artış göstermiştir. Ülkemiz de hurda kumaş ve kumaş hurdası tekstil alanında bu sayede büyük gelişme göstermiş ve yurt dışına bile açılmıştır. Yurt dışından satın alınan ürünler tekstilin gelişmesi ile geride bırakılmış ve artık üretimler ülkemizde daha da artmıştır.Kumaş Hurdası ve hurda kumaş Tekstil sektörünün bu kadar gelişmesi ve üretim yapan firmaların artması kumaş hurdası ve hurda kumaş atıkların da çoğalmasına neden olmuştur. Ancak her zaman olduğu gibi bu duruma da bir çözüm bulunmuş ve artık hurda kumaşların ve kumaş hurdalarının geri dönüşümü gerçekleştirilmeye başlamıştır.Hurda Kumaş Geri dönüşüm de tekstil sektöründe kullanılan kumaş hurdası hususunda gerçekleştirilmektedir. Bu hurda kumaşlar da hurda kumaş ve kumaş hurdası adını almaktadır. Hurda kumaşlar ve kumaş hurdası üretimde kullanılan hurda kumaşların kullanılmayan ya da yarım kalan kısımlarıdır. Neden kumaş hurdası denilecek olursa, hurda kumaşların ve kumaş hurdasının geri dönüşüm hususunda büyük önem teşkil ettiği bilinmelidir. Kumaş Hurdası ve hurda kumaş fiyatları, kumaş hurdası fiyatları, hurda kumaş Geri dönüşüm her alanda şüphesiz oldukça önemlidir. Bu durum hem doğaya ve insanlığa fayda sağlamakta hem de cebinize ekstra gelir getirmektedir. Bu kumaşların atılmasındansa değerlendirilmesi oldukça yararlı olacaktır.

Hurda kumaşlar konfeksiyon atölyeler ve tekstil fabrikalarında yapılan üretimlerde arta kalan kumaşlardan oluşmaktadır. Bu kumaşların renk ve desenleri sürekli değildir. Yani birçok desen ve renkte hurda kumaş bulmak kişi ve kurumlar için mümkün olacaktır. Neden hurda kumaş ve kumaş hurdası sorusuna birçok cevap verilebilir. Hurda kumaşların ve kumaş hurdası satışı gerçekleşebilirken bu kumaşlar tekrar üretimde kullanılabilir. Bu durum da daha az para ile daha fazla üretim gerçekleşmesini sağlayabilecektir. Bunun yanı sıra hurda kumaşlardan ve kumaş hurdasından silgi bezi üretimi de yapılabilmektedir. Silgi bezleri genelde fabrika makinelerinin temizliğinde kullanılmaktadır. Bu bezler penye kumaş artıklarından yapılmaktadır.

Hurda kumaşlarda ve kumaş hurdası önemli olan nokta kumaşların hasarsız olmasıdır. Yırtık ve lekesiz olan hurda kumaşlar hem satış hem de üretimde faydalı olacaktır. Neden hurda kumaş denildiğinde akla gelen bu maddeler günümüzde birçok firmanın yararına olmuştur. Geri dönüşüm ve ekstra üretim hususunda büyük yarar sağlayan hurda kumaşların ve kumaş hurdası Metkim Hurda tarafından adresinizden ücretsiz keşif seçeneğiyle adresinizde ödemesi yapılarak alınır.