logo
7/24 Çağrı Merkezi;
+90 532 487 82 95
Bize Yazın;
info@metkimhurda.com

Plastik Hurda Alımı

İSTANBUL'un Bütün İlçelerinden Adresinizden PLASTİK HURDASI Alımı Yapılır.

Plastik ve naylon malzemeler en az bakır ve sarı hurda kadar hayatımızın içinde olan malzemelerdir. Alışverişte, çöpte, kışlık malzemeleri saklarken, derin dondurucuda, günlük hayatın birçok alanında gereğinden fazla kullanılan bu naylon ve plastik malzemeler, maalesef doğaya ciddi zararlar vermektedir.  Evlerin içinde biriken plastik deterjan kutuları, pet şişeler, naylon, şeffaf poşet, bidon ve varil gibi malzemeleri geri dönüşüm tesislerimizde tekrar kullanıma sunulması için dönüşümü sağlanır. Sizler plastik hurdalarınızı bizlere satabilirsiniz. Bu sayede hem ufak ta olsa ev ekonomisine bir katkı sağlamış olursunuz hem de doğayı korumuş olursunuz. Dahası Türkiye ekonomisine de katkı sağlamış olursunuz.


Hurda Pet Şişe Alımı

Hurda pet şişe alanlar aslında o kadar yakınızda ki, sadece sizlere bir telefon kadar uzağınızdayız. Hurdacılar pet şişeleri seve seve toplarlar. Onların amacı para kazanmaktır ama aynı zamanda doğayı da korumuş olduklarının farkındadırlar. Hurda pet şişeler sokaklarda, evlerde, sinema salonlarında, AVM’ lerde en çok biriken hurda plastik malzemelerdir. Bu sebeple biriktirilmesi ve bulunması en kolay hurda malzemeler arasında yer alıyor. Hurda granüller ise plastiklerin renklendirilmesinde kullanılan özel bir plastik hammaddesidir. Fiyat olarak gramaj ağırlığı aynıdır. Alımında dikkat edilen en büyük husus natürel olmasıdır.

Plastik Borular ve Geri Dönüşümleri - Alımı

 Hurda plastik boruların boyutları ve kalınlıklarına fiyatları da farklılaşmaktadır. Su borusu, doğalgaz borusu, elektrik kablosu borusu ve daha birçok boru hayatımızı kolaylaştıran materyaller arasındadır. Bu sebeple geri dönüşümde değerlendirilmeleri çok önemlidir. Plastik borular günümüzde hayat kurtaran kavramında kullanılmaktadır. Çünkü mutfak gideri, tuvalet ve banyonun gelir ve giderleri hep plastik borular ile sağlanmaktadır. Kırılmış, eskimiş veya yıpranmış tüm borular  biriktirilerek belirli fiyatlardan geri dönüşüm merkezlerine veya geri dönüşüm firmalarına satılabilirler. Böylelikle her iki taraf ta karlı çıkmış olur.

Plastik ve Naylon Hurdalarınızı Bizlere Satın

Plastik ve naylon hurdalarınızı isterseniz biriktirip Metkim Hurdaya satabilirsiniz. Eğer evinizden çıkmadan böyle işlemler yapmak istiyorsanız metkimhurda.com web site adresinden iletişime geçin. Elinizdeki tüm plastikleri, elinizden çıkarmış olmanın ferahlığı ile elinize geçecek küçük paralar ile mutlu olabilirsiniz. Plastik ve naylon fiyatları firmalar ve borsa fiyatlarına göre seneden seneye farklılaşabiliyor. Tüm bu farlılıklar geriye değil ileriye doğru gidiyor. Plastik ve naylon hurdalarınızı daha çok kapınıza gelen Merkim hurda satın alır.